Uitslagen

Voorlopige uitslagen Combi Grou 2017

Uitslag Flits-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 967 Barth Wijkstra, Christiaan Pietersma 5,0 1 (2) 1 1 1 1
2 1013 Imme Rijk, Suze Zijlstra 10,0 2 1 (dns) 2 3 2
3 475 Hella Foekema, Lisse Geveke 14,0 3 3 2 3 (4) 3
4 1101 Hinke de Visser, Tamar Zijlstra 17,0 (4) 4 3 4 2 4
 

Uitslag Flits-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
        6        
1 888 Wouter van der Horst, Jurre van der Horst 6,0 1 1 (2) 1 1
        2        
2 921 Dian Jansma, Ilse Jansma 9,0 (dns) dns 1 2 2
        1        
 

Uitslag Flits-C

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 899 Marijn Wijkstra, Veerle van der Veen 5,0 1 1 1 1 1 (2)
2 393 Merel Overmeer, Sil van der Veen 10,0 2 2 2 3 (4) 1
3 1029 Siet Klimp, Itte Klimp 16,0 (dns) dns 3 2 2 4
4 1116 Ayanna Troelstra, Djamilla Troelstra 16,0 3 3 (4) 4 3 3
 

Uitslag Laser4.7

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 95365 David van den Heuvel 7,0 3 (dns) 1 1 1 1
2 210769 Lucie Voogd 11,0 2 1 2 (4) 4 2
3 211957 Stijn Beks 12,0 1 2 (3) 3 3 3
4 166742 Youri Honkoop 15,0 (5) 3 4 2 2 4
5 142844 Junior de Keijzer 26,0 4 4 6 5 (dns) dns
6 4 Diederik Handgraaf 26,0 (dnc) 5 5 6 5 5
 

Uitslag Optimist-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2611 Fransiska Rijpma 5,0 (1) 1 1 1 1 1
2 17 Justin Ravelo 10,0 (2) 2 2 2 2 2
3 3018 Kiki Hesselink 17,0 (5) 4 3 3 3 4
4 3028 Stian Kruijer 20,0 4 3 4 (6) 4 5
5 3023 Jarno Pijlman 23,0 3 5 6 (7) 6 3
6 2822 Wouter Kroon 28,0 (8) 8 5 4 5 6
7 3268 Wouter Heeremans 34,0 6 6 7 5 (dns) dns
8 2700 Annika van der Deen 36,0 7 7 (8) 8 7 7
9 3122 Monique Sabong 50,0 (dns) dns dns dns dns dns
 

Uitslag Optimist-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 5 6
1 3181 Olaf ter Wal 7,0 (6) 2 1 1 3
2 2953 Max Cuperus 10,0 3 1 2 4 (7)
3 2952 Berber van der Duim 15,0 4 (11) 3 2 6
4 3157 Wolf Jansen 17,0 (14) 5 4 3 5
5 3284 Rens van der Heiden 21,0 1 4 6 10 (11)
6 2816 Thijmen Oudman 22,0 2 (22) 7 12 1
7 3281 Huib Numan 25,0 7 9 5 (16) 4
8 2820 Justin Honkoop 31,0 (13) 6 10 5 10
9 3289 Mieke de Jong 35,0 10 3 9 13 (16)
10 3021 Timo van Heerden 37,0 5 7 14 11 (15)
11 2958 Suzanne Huizer 41,0 8 13 11 (18) 9
12 3015 Sebo van der Kaaij 42,0 12 16 8 6 (18)
13 2774 Bianca van der Veen 44,0 9 8 (17) 14 13
14 2507 Dinant Kruijer 45,0 (19) 19 16 8 2
15 3004 Fenna de Vries 50,0 (20) 20 15 7 8
16 2931 Danielle Brouwer 56,0 17 15 12 (20) 12
17 2973 Xander Muiser 57,0 16 (21) 18 9 14
18 2276 Thijs Staal 61,0 11 14 (19) 19 17
19 2622 Gijs Kroon 65,0 (21) 18 13 15 19
20 2971 Nynke Nakken 69,0 15 17 20 17 (22)
21 1952 Rik Scheweer 71,0 18 12 21 (22) 20
22 3183 Sterre Wiersma 86,0 22 10 (dns) dns dns
23 2529 Rimme Bijlsma 96,0 (dns) dns dns 21 21
24 2898 Pieter Huizer 108,0 (dns) dns dns dns dns
24 2638 Anne de Weerdt 108,0 (dns) dns dns dns dns
24 2988 Jarno Bruins 108,0 (dns) dns dns dns dns
 

Uitslag Splash-A

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 2324 Sven Buikema 6,0 1 (2) 1 2 1 1
2 2277 Daan Vloet 17,0 2 4 3 (7) 5 3
3 2218 Sam Pais 20,0 4 5 2 1 (8) 8
4 2289 Alard Walda 21,0 3 3 4 4 (11) 7
5 1448 Willem Wiersema 22,0 (8) 6 7 3 4 2
6 1262 Henrieke Scheweer 27,0 7 1 (9) 8 6 5
7 2136 Britt Wolters 31,0 6 (10) 8 9 2 6
8 2670 Niek Kuin 31,0 (13) 12 6 6 3 4
9 1554 Mark Kooi 34,0 5 9 5 5 (10) 10
10 2222 Quinten Punt 48,0 9 7 10 10 12 (14)
11 2262 Marnix Muiser 54,0 12 8 12 11 (14) 11
12 1338 Vera Messchendorp 54,0 11 11 11 12 9 (13)
13 2352 Ken Hesselink 61,0 (dns) dns dns dns 7 9
14 966 Roos Messchendorp 63,0 10 13 (dns) dns 13 12
 

Uitslag Splash-B

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 1777 Floris Punt 11,0 (6) 6 1 1 1 2
2 2085 Sebo Jan van der Wal 17,0 1 5 4 (dns) 3 4
3 1275 Rik Zijlstra 19,0 (7) 1 2 6 4 6
4 1959 Laura Dotinga 21,0 (9) 2 5 2 9 3
5 2519 Lex Ebbinge 24,0 4 9 8 (ocs) 2 1
6 2410 Anna Scheffer 26,0 3 4 7 4 8 (dsq)
7 2384 Lutsen-Jan Kingma 27,0 2 3 6 9 (11) 7
8 2088 Atze de Groot 32,0 8 7 3 (dns) 6 8
9 1937 Bouwe Behnen 36,0 5 8 10 3 10 (11)
10 2343 Gijs Heeremans 38,0 11 (12) 12 5 5 5
11 1906 Jesse van der Geer 44,0 (12) 11 9 8 7 9
12 2102 Isabel Kuiper 48,0 10 10 11 7 (12) 10
13 2216 Irit Pais 68,0 (dns) dns dns dns dns 12
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl